Miłość w różowych okularach

„Mężczyzna do towarzystwa” Dominiki Stec to dobra pozycja na jeden wieczór by odmóżdżyć trochę swoje szare komórki. Jest to dobra książka na jesień, babskie czytadło, które może być lekarstwem na chandrę, która nas kobiety chociaż raz w miesiącu dosięga.
Poprawiła mi humor, chociaż sam temat nie był odkrywczy, niczego nie wniósł do mojego życia. No może oprócz małego relaksu. Była to dla mnie super odskocznia po morderstwach oraz  zagmatwanych zagadkach kryminalnych.
Jeśli babskie czytadło to musimy spodziewać się romantycznych miłości, odrobiny złamanych serc. Tak, miłości tutaj nie brakowało.
Młoda 25-letnia Dominika, rozwódka, w związku z  pewnym mężczyzną zakochuje się w przypadkowo spotkanym facecie.  Miota się między swoimi uczuciami a rozsądkiem. Ma też obrzydliwie bogatą koleżankę, której brakuje inteligencji i logicznego myślenia.Próbuje  iść za głosem serce, ale ciągle się rozczarowuje. Czytając miałam nadzieję, że może książka skończy się jakoś niebanalnie, ale niestety zawiodłam się, bo autorka zaserwowała mi landrynkowy, przesłodzony happy end.

Pani Dominika Stec stworzyła historię, która mogłaby się przydarzyć każdej z nas. Stworzyła komedię romantyczna odpowiednią na zimne wieczory. W sumie, tak sobie myślę, że z tej książki można by było zrobić niezłe filmowe romansidło, które z całą pewnością zyskałoby wiele fanek, które po ciężkim dniu chętnie przeżyłby miłosne uniesienia wraz z bohaterami filmu.

Tak, „Mężczyzna do towarzystwa” to dobra powieść dla relaksu, oraz dobra wtedy kiedy intelektualnym wywodom mówimy zdecydowane nie.

Reklamy

3 thoughts on “Miłość w różowych okularach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s