Wieloimienna Zośka

Autor: Małgorzata Wilk
Tytuł: Zośka
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Wydane:  2008

Za książkę dziękuję księgarni Matras.

Czasem skuszeni  lekkim czytadłem trafiamy marnie, bo nasze oczekiwanie do niezobowiązującej lektury są trochę inne niż to, co nas spotyka. Mówi się trudno i czyta się dalej. Bo jednak warto doczytać do końca, skoro już się ponad połowę książki przekroczyło. Nie lubię nie kończyć lektur,  muszę prędzej czy później znaleźć się na ostatniej stronie. I tym razem dotrwałam.

Nie powiem, żebym źle spędziła  czas. Jednak książka mnie nie porwała, ale pozwoliła się zrelaksować, zakopać w innym świecie,  w problemach innych.  Była to niezobowiązująca lektura, na  wieczory  z chandrą. Co prawda książka była przewidywalna i niczym mnie nie zaskoczyła, ale czytało się ją szybko i dość przyjemnie.  Być  może wynika to z lekkiej fabuły, i łatwe języka.

Młoda dziewczyna nakrywa swojego faceta z pięknością w łóżku. No, tak! Jak mogłoby być inaczej.   I jak można się domyślić, od tej pory jej życie totalnie zmienia.  Wikła się w romans z szefem, z którym i tak nie wiąże wielkich nadziei.  Kiedy zmęczona swoim nowym życiem postanawia wyjechać na wakacje na jej drodze staje mężczyzna, dla którego traci głowę. Czy tym razem dobrze ulokowała swoje uczucia? Przekonajcie się sami!

Tak jest to dobre czytadło, pod warunkiem, że nie mamy wygórowanych oczekiwań. Można się uśmiechnąć pod nosem, spędzić parę chwil w towarzystwie Zośki o wielu specyficznych imionach, które przybiera w zależności o biegu wydarzeń mających miejsce w jej życiu.

 

Moja ocena: 3+/6Reklamy

One thought on “Wieloimienna Zośka

  1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale widzę, że podchodzi ona nieco pod typowy romans. Nie mam nic przeciwko temu gatunkowi, więc w wolnej chwili w ramach relaksu chętnie ją poczytam, tylko najpierw trzeba się za nią rozejrzeć;-)
    Pozdrawiam serdecznie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s