Fiszki do angielskiego dla początkujących- Human Being

Za Fiszki TreeCards  Human Being (poziom elementary) dziękuję wydawnictwu Cztery Głowy. Fiszki możecie nabyć na stronie treecards.pl

Nauka języka to trudny proces. Nie ma jedynej, pewnej i skutecznej metody. Za to jednak mamy wiele możliwości, aby pogłębiać swoją wiedzę językową. Na przeciw naszym oczekiwaniom i wymaganiom wyszło wydawnictwo Cztery Głowy tworzące zestawy fiszek, które ułatwiają naukę.

Fenomenalne  małe, dwustronne karteczki kuszą swoimi ciekawymi obrazkami, dość dowcipnymi i głęboko zapadającymi w pamięci.  Z jednej strony mamy angielskie słówka i przykłady poparte kontekstami. Z drugiej mamy polskie odpowiedniki. Dodatkowo przy pomocy odpowiedniego kodu znajdującego się opakowaniu ze strony  treecards.pl możemy ściągnąć mp3, na których nagrana jest  poprawna wymowa słówek. Dodatkowo co kilka słówek pojawiają się  krótkie nieskomplikowane ćwiczenia, które pomagają utrwalić nową porcję . Dzięki utrwalaniu i  systematyczności w tej materii, która są niezbędne i jak najbardziej wskazane możemy poszerzać swoje słownictwo już od samego początku. Bo to właśnie słowa są najważniejsze w poznawaniu tajemnic danego języka, są wsparciem do gramatyki  i podstawą  do swobodnej rozmowy w obcym języku.

Zestaw słówek jest ładnie  i kompaktowo opakowany. Dodatkowo do zestawu dołączone jest pudełko, z przegródkami, które ułatwiają segregację  i powtórkę już przyswojonych wyrazów, z plastikowym etui, do którego bez problemu zmieści się codzienna porcja słówek, oraz czyste fiszki, na których można stworzyć swoją unikalną listę słów godnych uwagi.  A co najważniejsze na swój telefon bądź odtwarzacz mp3 można przegrać pliki z wymową, które pozwolą na poprawne i szybkie zapoznanie się ze sposobem wypowiadania konkretnych słówek w każdym możliwym miejscu- niekoniecznie w zaciszu domowym. Jest to idealna i szybka metoda dla zagonionych i zapracowanych ludzi.  I przykuje oko ludzi, którzy uwielbiają nowinki i gadżety. Trendy metoda na naukę języka na zasadzie treelosophy jest godna polecania. (więcej na temat tej metody przeczytacie: TUTAJ). Zaufajcie wydawnictwu Cztery Głowy.

Zestaw Human Being  to około 250 słówek o różnej tematyce. Poznajemy słownictwo dotyczące budowy ciała, ubrań, charakteru czy religii.  Przy ich pomocy możemy stworzyć pełne wypowiedzi o człowieku, być wstanie przeczytać proste teksty i zrozumieć nieskomplikowane teksty.
Wydaje się to być szybka i dość przyjemna metoda umożliwiająca rozwijanie swoich umiejętności. Dzięki tym fiszkom codziennie możesz mieć styczność z językiem, niewielkim kosztem czasowym. Polecam!

Fiszki TreeCards - Wydawnictwo Cztery GłowyFiszki TreeCards – Wydawnictwo Cztery Głowy

Reklamy

2 thoughts on “Fiszki do angielskiego dla początkujących- Human Being

  1. Też mam fiszki z tej serii, ale wybrałam te dotyczące pracy i edukacji 🙂 Najbardziej podobają mi się w nich właśnie ciekawe obrazki i zabawne przykłady zdań, o których wspomniałaś. Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s