Nauka języka- Fiszkoteka w akcji

Za możliwość testowania serwisu Fiszkoteka.pl dziękuję pani Ewie.

Nauka języka jest procesem długotrwałym i nieustannym. W zasadzie do śmierci musimy się go uczyć. Język nieużywany bowiem zostaje zapomniany i aby tego uniknąć dobrze jest wyrobić sobie nawyk powtarzania  i szukania możliwości wykorzystywania nauczonych wyrazów w praktyce. Zanim stanie się to naszą codziennością, nawykiem musimy się trochę natrudzić.

W tym wysiłku pomoże nam serwis Fiszkoteka.pl. Jak? Już Wam mówię.

Serwis przeznaczony jest do nauki języków obcych, nie tylko angielskiego. Możecie szlifować wiele języków, od angielskiego przez hiszpański po szwedzki czy chiński. Codziennie macie możliwość powtarzać niewielką porcję informacji. Zaletą jest to, że nauka nie potrwa długo i nie pożre całego Waszego wolnego czasu. A poza tym ta niewielka ilość słówek gwarantuje sukces w ich przyswojeniu.  A to sprawi, że tak szybko się nie zniechęcimy i z przyjemnością oraz pełni energii oraz motywacji będziemy zasiadać przed monitorem by powtórzyć kolejną dawkę nowych lub już poznanych słówek.  Po pewnym czasie codzienne powtarzanie wejdzie nam w krew i stanie się to naszą rutyna i nieodzownym elementem dnia.  A o to w gruncie rzeczy nam chodzi.

Co jeszcze możecie zrobić na Fiszkotece? Może tworzyć swoje własne zestawy, możecie dowoli wsłuchiwać się w wymowę nagraną na platformie, wpisywać niezliczoną ilość razy słowa by zaznajomić się z pisownią danego języka. Możecie ściągać słówka w formie mp3, wrzucić na komórkę i tym samym nawet jadąc do pracy autobusem czy samochodem odsłuchać sobie to, co zostało zaplanowane na dany dzień.  Możecie także wydrukować fiszki i mieć je zawsze przy sobie. Co jeszcze? Przeczytajcie tutaj: Jak działa Fiszkoteka.

Wszystko to dostępne jest na koncie premium. Jeśli chcecie przekonać się co tak naprawdę dzieje i jakie możliwości się przed Wami otwierają proponuję Wam przetestować serwis za darmo: Wypróbuj! Gwarantuję, że zostaniecie tam na dłużej, bo ogromnym i niezaprzeczalnym plusem jest to, że bez wychodzenia z domu, w ciszy i spokoju, możecie pouczyć się języka obcego. Gorąco polecam. A zresztą przekonajcie się sami.

Reklamy

One thought on “Nauka języka- Fiszkoteka w akcji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s