Kobiety w oczach mężczyzn

Autor: Ilona Adamska
Tytuł: Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach.
Wydawnictwo: Wydawnictwo I.D.Media
Wydane:  2013

Za książkę dziękuję wydawnictwu i pani Ilonie Adamskiej.

Autorka książki od jakiegoś czasu współpracuje z Fundacją „Krwinka” w Łodzi, która pomaga dzieciom zmagającym się z nowotworami.   Ilona Adamska bowiem wpadła na pomysł, jak pomóc chorym dzieciom. Wydała książkę, a zyski  z jej sprzedaży przekazuje właśnie tej instytucji, by wesprzeć leczenie najmłodszych  walczących z okropnymi chorobami. Zatem „Ona w jego oczach” została napisana w szczytnym celu, a dodatkowo może zainteresować przeciętnego śmiertelnika, który pragnie poznać myśli osób znanych i lubianych.  Twarze celebrytów, znajome nazwiska zapewne przyciągną rzeszę czytelników, złaknionych informacji o kobietach.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo kobieca pozycja, wręcz nasączona zmysłowością, chociaż tak naprawdę opowiedziana z męskiego punktu widzenia.  To właśnie dzięki tej książce, my kobiety możemy dowiedzieć się, co tak w gruncie rzeczy myślą o nas mężczyźni, za co nas kochają i dlaczego nie mogą bez nas żyć, oraz czego w nas nie cierpią. Mężczyźni jasno określają różnice między osobnikami płci męskiej i żeńskiej, ale dają nam  do zrozumienia, że kobiety i mężczyźni są w pełni kompatybilni i pasują jak dobrze skrojone puzzle, które łączą się wzajemnie.

Ilona Adamska zaserwowała nam szybką lekturę, dosłownie na jeden wieczór, ale za to bogatą w wiele ważnych dla nas kobiet przemyśleń. Ponadto dzięki tej książce zostają nam przybliżone sylwetki osób, które nas fascynują, są dla nas zupełnie nieodgadnione. Znamy je tylko z prasy, telewizji, radia czy Internetu. „Ona w jego oczach” pozwala nam zbliżyć się do 35 mężczyzn, za którymi niejedna z nas skrycie szaleje. Poznajemy ich ludzkie oblicze, nie tylko to wykreowane przez mass media. I być może właśnie dlatego jest ta taki fascynujący tytuł.

„Ona w jego oczach” to bardzo przyjemna, lekka jak piórko lektura z ogromnym ładunkiem emocjonalnym, po którą warto zdecydowanie sięgnąć. Bo przecież dobrze wiedzieć, co faceci  o nas sądzą, czym tak naprawdę są dla nich kobiety oraz dlaczego matki, córki i partnerki odgrywają kluczową rolę w ich życiu. Po prostu przeczytajcie, a sami odkryjecie różne oblicza kobiet. Polecam.

Moja ocena: 6/6557886_581582631871694_1597883402_nReklamy

2 thoughts on “Kobiety w oczach mężczyzn

  1. Wczoraj również zamieszciłam recenzje tej książki a dziś widzę, że ty także już jesteś po jej lekturze. Bardzo fajna publikacja. Mile spędziłam przy niej czas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s