Chwila przerwy

Czas na kawę i jakąś lekturę. Czytam kilka rzeczy na raz, więc na wrażenia po lekturze będziecie musieli troszkę poczekać.
Tydzień całkiem udany:) Wygrałam dwie książki. Bardzo się cieszę:)
Mam kilka pomysłów na notki i są one w fazie pierwszych „szkiców”:) Sukcesywnie postaram się je tworzyć, żeby mogły ujrzeć światło dzienne:)
Tymczasem, życzę miłego weekendu i pysznej kawy z ciasteczkami.

Reklamy

12 thoughts on “Chwila przerwy

 1. Za to kocha wordpress – za szkice ! 😉 Często w trakcie czytania książki zaczynam pisać i później kilka razy dokańczam i szkice to jest świetna rzecz.
  Zazdroszczę, że potrafisz czytać kilka książek na raz. ja tej sztuki niestety nie posiadłam i trudno mi się skupić. Chyba, że trwa sesja to wtedy muszę 😉
  Życzę miłego czytania 🙂

  • Tak szkice to dobra rzecz:) Często robię jakieś luźne notatki jak mi przychodzą pomysły na nowe notki:) Tej umiejętności- to jest czytania kilku książek na raz- nauczyłam się na studiach:) Dzięki i również życzę miłego czytania.

 2. to ja czekam na nowe notatki 🙂
  od nowego tygodnia będę miała więcej zajęć przez co więcej czasu na czytanie 🙂

 3. Ja kiedyś również czytałam kilka książek jednocześnie, ale teraz uwielbiam całą sobą zaangażować się w jedną powieść 🙂 Dziękuję za udział w moim candy i zapraszam jeszcze dziś wieczorem na wyniki losowania 🙂

 4. Jeśli książka jest pochłaniająca, zastawia sobą wszystkie pozostałe. Natomiast jeśli są po prostu dobre, to jestem w stanie czytać dwie na raz. Zazwyczaj na trzecią nie ma już czasu.

  • No z ciasteczkami takimi jak ktoś ma:) A ksiażki różne:P Vargasa Llosy, jedna do recenzji, której tytułu jeszcze zdradzic nie moge, czytam jeszcze Business English Magazine i skonczylam czytac Jillian Westfield wyszłam za maż.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s